Skip to main content

DEĞİŞEREK GÜÇLEN

AİLELER VE GENÇLER İÇİN EN ETKİLİ KİŞİSEL GELİŞİM MODELİ OLAN DNA-V’NİN TANITILMASI

Artık her zamankinden daha fazla belirsizlik ve değişim ile dolu bir dünyada yaşıyoruz. Bu süre zarfında biz ebeveynlerin ve çocuklarımızın değişen süreçlere nasıl uyum sağladığı çok önemli bir sorudur. Bu bağlamda, büyüme ve kişisel gelişim modeli olan DNA-V, gençlerin ve ailelerin gelişmelerine çok büyük katkılar sağlamaktadır.

BU WEBİNAR, DNA-V MODELİNİN AİLELERE VE GENÇLERE TANITIMINI VE NASIL KULLANILABİLECEĞİNİ ANLATAN HERKESE AÇIK BİR ETKİNLİK OLACAKTIR.

Ayrıca Temmuz 2022’de piyasaya sürülecek olan “What Makes You Stronger”“Sizi Ne Güçlendirir?” (L. Hayes, J. Ciarrochi ve A. Bailey) adlı yeni kitabın ortaya çıkması için yıllar boyu süren bir yazma serüveninin de doruk noktasıdır. Bu webinar; psikoloji alanı, eğitim ve danışmanlık gibi alanlarda gençlere, yetişkinlerle çalışan profesyonellere ve özellikle ebeveynler için son derece uygundur.

Zoom uygulaması üzerinden online olarak düzenlenecek canlı yayınımız Türkçe ve İngilizce olarak simultane tercüme edilecektir.

Etkinlik sonrası izleyicilerimizin tekrar izleyebilmeleri için kayıtlar 1 hafta süre ile paylaşılacaktır.

Erken kayıt avantajı ile bilet satışları 20 Şubat 2022, saat 24:00’a kadar sürecektir.

Etkinlikte katılımcılarımıza “Katılım Belgesi” verilecektir.

ÖĞRENCİ OLARAK BİLET ALIMLARINDA;

Biletino üzerinden öğrenci kategorisindeki biletinizi aldıktan sonra güncel öğrenci belgenizin bir kopyasını info@actturkiye.com mail adresine göndermeniz gerekmektedir. Öğrenci belgenizin teyit edilmesinden sonra tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

BU EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR;

Öğrenmeyi ve gelişmeyi isteyen herkese açıktır. Psikoloji, Psikiyatri, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR), Psikiyatri hemşireliği, Aile Danışmanlığı vb. alanlarında çalışan profesyoneller ve öğrencilerin yanı sıra diğer alanlarda çalışan ya da eğitimini sürdüren herkes içindir.

DR. LOUISE HAYES

Dr. Louise Hayes klinik psikolog, yazar, konuşmacı ve aktif bir yardımseverdir. ACBS’nin eski başkanı ve meslektaş denetiminden geçmiş bir Kabul ve Adanmışlık Terapisi (ACT) eğitmenidir. Joseph Ciarrochi ile birlikte Kabul ve Adanmışlık Terapisinin gelişimsel bir modeli olan DNA-V’yi geliştirmiştir. Çok satan bir kitap olan Get Out of Your Mind and into your Life for Teenagers: “A Guide to Living an Extraordinary Life”, uygulayıcılara yönelik bir kitap olan The Thriving Adolescent: “Using Acceptance and Commitment Therapy and Positive Psychology to Help Teens Manage Emotions, Achieve Goals and Build Connection” ve 2020 yılında yayınlanan Your Life Your Way’in ortak yazarıdır. Yetişkinlerde DNA-V’nin kullanıldığı What Makes You Stronger adlı yeni kitabı da 2021 yılında yayınlanacaktır.

Louise ayrıca özel bir klinikte yetişkin ve ergenlerle çalışan aktif bir klinisyendir. Melbourne Üniversitesi ve Orygen, The National Centre of Excellence in Youth Mental Health kuruluşunda Kıdemli Üye ünvanını almıştır. Louise aynı zamanda aktif bir topluluk üyesidir ve ruh sağlığı çalışanlarını, kendi mindfulness becerilerini geliştirmek ve Nepal’in izole bölgelerindeki yoksul çocuklar için bağış toplamak amacıyla Himalayalar’a götürmektedir. Louise hakkında daha fazla bilgi için louishayes.com.au veya dnav.international adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ TARİHİ

05 Mart 2022 / 11:30

BİTİŞ TARİHİ

05 Mart 2022 / 14:00

TÜKENDİ

Yaklaşan eğitimlerimiz ve etkinliklerimiz hakkında bilgi almak için lütfen e-bültenimize abone olun.